NASZA MISJA

WIĘCEJ NIŻ PIŁKA...

DLACZEGO TURBO FOOTBALL ACADEMY?

Piłka nożna jest naszą pasją i miłością. Od momentu kiedy zaczęliśmy kopać na podwórkach to uczucie jest niezmienne i nie różni się niczym od podejścia kilkuletnich dzieci. Teraz, po upływie lat jesteśmy pewni jak wiele dała nam i może dać każdemu ta najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie, mamy wiedzę i wiemy jak przekazać młodym zawodniczkom i zawodnikom wartości, dzięki którym odnosimy sukcesy w dorosłym życiu.
To dzięki piłce nożnej ćwiczonej od najmłodszych lat dzisiaj wiemy, że robienie czegoś z pasją i pełnym zaangażowaniem zapewnia powodzenie. Wiemy, że należy być wytrwałym w dążeniu do celu, że porażka po wykonaniu wszystkiego na co było nas stać nie jest taka straszna i jest doskonałą lekcją na przyszłość. Mamy pewność, że dzięki piłce nożnej nie mamy żadnych problemów w pracy w zespole, przyjaźnie rodzące się w piłkarskich szatniach trwają latami, a szacunek jakim należy darzyć przeciwnika i czysta rywalizacja sprawia, że potrafimy zwyciężać na wielu płaszczyznach.

 WIĘCEJ NIŻ PIŁKA:

Charakter, który kształtuje się u młodego człowieka uprawiającego sport zapewnia dużą przewagę w jego dorosłym życiu. Sportowiec na zawsze będzie pamiętał, że zwycięstwo poprzedzone jest treningiem i że sukces poprzedzony jest pracą. Nie będzie bał podejmować się trudnych wyzwań w codziennym życiu, pewność siebie zdobyta w bezpośredniej rywalizacji na boisku będzie widoczna w relacjach interpersonalnych. Również lepsza organizacja cechuje osoby, które od najmłodszych lat regularnie trenowały.

 Zapraszamy do naszego zespołu!!!

Cytaty, które zmieniają!

Polecają nas!

Dziękujemy, zaufanie!

Rafał Gikiewicz

Bramkarz

Andrzej Strejlau

Trener
Zobacz

Maciej Rybus

Olympique

Jarek Jakimowicz

Aktor

Robert Moskwa

Artysta

Piotr Zelt

Aktor

ZDROWIE

Wysiłek fizyczny pozwala cieszyć się lepszym zdrowiem.

CHARAKTER

Piłka nożna kształtuje najważniejsze cechy charakteru niezbędne w każdym etapie życia człowieka

RYWALIZACJA

Podnosi poziom. Dzięki niej stajesz się lepszy

PASJA

Trenując z pasją każdy wysiłek jest przyjemnością. Dziel się swoją pasją do piłki z przyjaciółmi

Doświadczenie i wiedza!

Jesteśmy po to byś osiągnął sukces

Do przygotowań planu szkoleniowego naszej Akademii został wykorzystany zbiór fachowej literatury, nie tylko piłkarskiej, ale także ogólno-sportowej, nasze boiskowe doświadczenia, kursy i kursokonferencje trenerskie oraz Narodowy Model Gry przygotowany przez Polski Związek Piłki Nożnej, który stanowi określone wytyczne programowe do realizacji całego procesu szkolenia w Polsce.

Nie tylko piłką...

Niech twoje dziecko zyska to co najcenniejsze!

Idąc za Ministerstwem Sportu i Turystyki przedstawiamy 8 powodów, dla których dziecko powinno uprawiać sport:
2 Dodatkowe, bardzo istotne powody przemawiające za postawieniem na sport:
Dla Rodzica: Prawidłowy rozwój intelektualny i fizyczny
Dla Dziecka: RADOŚĆ

ZAŁOŻYCIELE TURBO FOOTBALL ACADEMY

Miło Nam Was poznać

MACIEJ WITKOWSKI

URODZONY 9 SIERPNIA 1985 ROKU W WARSZAWIE Absolwent Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, trener seniorów, koordynator drużyn młodzieżowych z praktyką zajęć w grupach przedszkolnych. uczestnik kursów i kursokonferencji trenerskich. reprezentant juniorskiej kadry mazowsza swojego rocznika oraz uczestnik konsultacji Reprezentacji Polski swojego rocznika.

Masz pytania:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GRZEGORZ JĘDRZEJEWSKI

URODZIŁ SIĘ 30 LISTOPADA 1983 ROKU W WARSZAWIE. Absolwent warszawskiej AWF, bramkarz w popularnym programie stacji Canal+ "Turbokozak", trener bramkarzy grup młodzieżowych oraz seniorskich. wiedzę, którą wykorzystuje w codziennej pracy czerpał od najlepszych wzorców trenerskich w Polsce, z którymi współpracował i współpracuje nadal. Uczestnik kursów i kursokonferencji trenerskich. 

Masz pytania:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warto pamiętać!

Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo i Leo Messi kiedyś byli dziećmi, które pierwszy raz poszły na trening i zaczynając tą drogę dotarli na sam szczyt.
 
Powyższe wartości będą objawiać się w czasiei dopiero będąc dorosłym człowiekiem można zauważyć jaki wpływ miał na życie sporti odpowiedni wychowawcy – trenerzy. Jednak rodzic młodego piłkarza z pewnością szybciej zobaczy pozytywne zmiany u swojego Dziecka.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!